golge
Önemli Gelişmeler
Vodafone'dan Kadınlara Pozitif Ayrımcılık

Vodafone'dan Kadınlara Pozitif Ayrımcılık

Vodafone Türkiye, yeni bir proje ile kadınlara pozitif ayrımcılık ile özel servisler sunuyor. Projenin detayları ise bugün İstanbul'da düzenlenen Western union point bir basın toplantısı ile duyuruldu. Toplantıya aralarında Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin de katıldı.

Günün Başlıkları

EcceLight Hizmetinizde !

    2 Kolonlu Seo’ya uygun kodlama %100 Valid Temiz tasarım, temiz kodlama Kullanıcı dostu kolay kullanım Her yazıya özel seo özelliklerini ayarlayabilme Her sayfaya özel seo özelliklerini ayarlayabilme Akıllı Admin Panel Tema ayarları için gelişmiş EccePanel ile kolay tema yönetimi WordPress menü sistemiyle uyumlu ve basit kullanımlı nav menüler Mega Menü ile birlikte 3...

→ Devamını Oku ...

Linux için Steam Beta Yayınlandı

Valve tarafından bir süre önce duyurusu yapılan Steam Linux sürümü, davetiye usulüyle beta denemelerine başladı. Peki, beta testlerine nasıl katılabilirsiniz? Counter-Strike ve Team Fortress gibi oyunların geliştiricisi Valve, Steam online oyun platformunun Linux için bir grup oyuncuyla beta aşamasına geçtiğini duyurdu.

→ Devamını Oku ...